Plavání miminek

Plavání miminek Děčín

Pravidelný pobyt ve vodě, plavání a potápění jsou jednou z možností,
jak rozvíjet dovednosti, návyky dítěte a podpořit jeho správný vývoj.


BAZÉN SE SLANOU VODOU


příjemné prostředí s herničkou

Baby masáže

Vhodné i pro děti hned po narození a klidně až do předškolního věku.

Masáže budou probíhat každý pátek (v případě velkého zájmu i jiný den).

Kurz bude obsahovat 3 lekce, během kterých se naučíte jak správně masírovat celé tělíčko děťátka.

Cena celého kurzu je 450,- Kč. Ale protože budou Vánoce, tak pro ty, co se přihlásí do konce roku 2012 je cena 300,- Kč.

Neváhejte proto a posílejte přihlašovací sms zprávy ve tvaru BABY MASAZ na tel. číslo 775031114. Následně Vám budou zaslány volné termíny kurzů.


Baby masáže

Obohaťte život sobě i svým dětem. Prožijte sílu a krásu lidského doteku, vnitřní radost, kouzlo neverbálního spojení se svým dítětem.

Láskyplná masáž, kterou se naučíte, může být pro vaše děti i pro vás cestou k uklidnění, rovnováze harmonii, cestou ke zdraví.

Jde o sestavu velmi jemného a citlivého masírování dětského těla.

Pečovat o dítě neznamená jen zajistit mu dostatek potravy, oblečení, spánek, hygienu, zdravotní péči, výchovu, vzdělání a uspokojit řadu dalších jeho potřeb. Je toho tolik, a přece to nestačí.

V dnešní době prožívá mnoho žen riziková těhotenství zakončená předčasnými nebo komplikovanými porody. To samozřejmě ovlivňuje nejen jejich psychiku, ale i psychiku novorozených dětí.


Výhody


Děti po masáži lépe usínají, jsou klidnější, netrpí bolestmi bříška, jsou méně nemocné, dobře naladěné, veselejší a mazlivější.